7 років
на ринку України

Пн. – сб.09:00 - 20:00

Нд.          вихідний

Кредит і Розстрочка 
1) Розстрочка - 3 міс. Ставка 0% / міс. З 4-го місяця 3,5% / міс. + 2% одноразово.
2) Розстрочка - 5 міс. Ставка 0% / міс. З 6-го місяця 2,99% / міс. + 1% страховка.
3) Кредит - 1,99% / міс + 1,99% одноразово. Термін до 24 місяців.

* Обмеження суми до 50 000 грн. Вік від 21 до 65 років.
** Рішення про видачу кредиту клієнт отримує дистанційно, і відвідує банк тільки для підписання договору.
*** Початковий внесок від 10%. Дострокове погашення без додаткових комісій.

 
 
1) Виберіть товар на сайті і натисніть на кнопку Розстрочка / Кредит 2) Вкажіть зручний пакет розстрочки. 3) Заповніть Анкету. 4) Підпишіть документи, внесіть перший платіж і отримаєте ваш товар або послугу. * Інші платежі вносите до 20-го числа поточного місяця, згідно Графіку платежів, який разом з реквізитами для оплати буде відправлений вам на адресу проживання. ** Додаткові платежі і страховки відсутні - повна вартість товару з урахуванням розстрочки буде відома вам до внесення першого платежу.

Ви хочете все і відразу, але фінанси не дозволяють? Не впадайте у відчай, в нашому магазині DomSporta у Вас є можливість купити будь-який товар в кредит, на вигідних умовах, просто і швидко.


Що Вам потрібно для оформлення?


В першу чергу, Вам необхідно вибрати товар, який Вас, якщо буде потрібно, наші досвідчені і кваліфіковані консультанти допоможуть Вам у цьому. Потім Вам знадобиться всього кілька хвилин на заповнення заявки на кредит по цікавить Вас моделі. Незабаром після подачі заявки з Вами зв'яжеться наш представник з питань кредитування для надання докладної інформації за умовами оформлення кредиту. Крім того Ви можете поставити нашому менеджеру всі необхідні питання з даної теми.

На наступному етапі відбудеться підписання договору по кредиту, в рамках якого Вам буде надано обраний вами товар.

Окремо хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що після дзвінка співробітника нашого кредитного відділу, обрана Вами продукція буде зарезервована терміном на 3 дня, в продовження яких Вам буде потрібно прийняти остаточне рішення.

Основні особливості кредитування.


Відразу ж по оформленні кредитної угоди Ви отримаєте бажаний товар, який, як і вся продукція, представлена в магазині DomSporta, підпадає під дію українського законодавства «Про захист прав споживача». Таким чином, в разі необхідності, і з умовою, що цілісність упаковки і товарний вигляд продукту буде збережений, Ви гарантовано можете обміняти або повернути покупку протягом 14 днів з моменту її придбання. І нарешті, найголовніше: оформляючи у нас якийсь товар в кредит, Ви отримуєте найвигідніші умови, безкомісій і переплат.

Всю інформацію, що цікавить Вас, Ви можете дізнатися у наших співробітників за наступними телефонами:

Тел .: (044) 383-22-44
Тел .: (097) 278-22-44
Тел .: (095) 590-22-44
Тел .: (093) 609-22-44