yearsOfCompany

11 років
на ринку України

Статті
Користь велотренажера

Користь велотренажера

01.Feb.2013
3 відкликання
4 переглядів

велотренажеродин з тренажерів здатних забезпечити не тільки необхідне тренування для запобігання багатьох захворювань, стресових ситуацій, а й допомогти вам позбавитися від зайвих кілограмів. Особливо він ефективний при боротьбі з целюлітом. З огляду на, що велотренажер за рахунок активного обертання педалей, змушує активно працювати м'язи нижньої частини вашого тіла, особливо групи м'язів стегон, як результат: підтягнуті і пружні сідниці і ніжки. Так що регулярні заняття на даному тренажері допоможуть вам забути про целюліт вже через пару місяців.

Ще одна перевага: для постійної підтримки потрібної форми досить тільки купити велотренажер і можна займатися вдома хоч кожен день, не залежно від погоди, економлячи час, що просто ідеальний варіант для зайнятої людини.

Також заняття на велотренажері абоспідбайкеможуть істотно прискорити ваш обмін речовин. Іншими словами, кількість калорій, які губляться за годину інтенсивного тренування (в середньому до 500 кілокалорій) рівні посиленою тренуванні на біговій доріжці.

Головне - не переборщити. Найпоширеніша помилка багатьох, це надмірна старанність з яким вони намагаються за допомогою велотренажера за місяць позбавитися від зайвої ваги, з видимими результатами. Така різка навантаження замість користі може завдати значної шкоди вашому організму. Для початківців тренування повинна тривати в середньому 30 хвилин (3 - 4 рази на тиждень), потім - по 45 хвилин (до 5 разів на тиждень), далі - до години (в середньому від 4 до 6 разів на тиждень). Досягнувши мети, і схуднувши, все одно потрібно продовжувати тренування для підтримки форми. такожпочинати тренування на велотренажері краще з невеликої розминки. Це можуть бути нахили: вправо, вліво, вперед і назад, також обертання голови за годинниковою стрілкою, присідання.

При виборі часу для оптимальної тренування слід керуватися своїми біологічними годинниками. Для «жайворонків» підійдуть ранкові години, для сов краще немає часу, ніж вечір. Не варто тренуватися на велотренажері відразу після пробудження або за три години до сну.

Часто велотренажер для дому набувають і з метою реабілітації хворих, які перенесли всілякі травми або операції. Адже такі тренування зводять до мінімуму навантаження на поперековий відділ і хребет. Крім цього, на велотренажері можна відрегулювати потрібний рівень навантаження і підібрати оптимальну, індивідуальну програму тренування.

На більш дорогих моделях велотренажерів також є режими, що імітують різні умови їзди: в горах, по звичайній дорозі або бездоріжжю. Для цього передбачений спеціальний вбудований мікрокомп'ютер, на моніторі якого відображається вся потрібна інформація: кілометраж, витрата кілокалорій, частота пульсу, рівень навантаження тощо.

Також вагомими перевагами велотренажера є те, що:

  • він підходить абсолютно всім членам сім'ї;
  • не займає багато місця в квартирі;
  • споживає мінімум електроенергії (якщо мова йде про сучасний, оснащеному мікрокомп'ютером).

Сподіваємося, що прості поради від інтернет-магазинубудинок спортудопоможуть Вам у виборі та організації здорового способу життя!