yearsOfCompany

11 років
на ринку України

Статті
Як правильно займатися на орбітрек

Як правильно займатися на орбітрек

01.Feb.2013
3 відкликання
4 переглядів

Якщо Ви вирішили грунтовно змінитися, поліпшити свою фігуру, набрати м'язову масу, попрощатися з небажаними кілограмами то значить прийшов час приступати до дій. Можна звичайно сісти на дієту, записатися на плавання, танці та шейпінг. А можна пізнати тренажери нового часу - орбітреки, які стануть універсальним рішенням на шляху до досягнення перерахованих вище цілей. Орбітреки досить корисні і доступні практично кожному члену суспільства. Тому його легко і за цілком пристойну ціну можна придбати.

Однаккупити орбитрекне найголовніше. Головним є оволодіння спеціальними знаннями і вміннями для тренувань на ньому. Для початку, Вам варто до тренувань підготуватися, а саме - вибрати час і місце для занять. Для тих, хто любить спати довго вранці - краще займатися у другій половині дня, а любителям ранніх пробуджень підійдуть оптимально ранкові тренування. Але займатися бажано через 2 години після сну і за 2,5-3 години до нічного сну. Також, не варто займатися після їжі. Місце проведення тренувань повинно бути добре провітрюваним і безштучного світла і прямих сонячних променів.

Перед тренуванням важливо добре і правильно провести розминку, щоб м'язи прокинулися до діяльності і розігрілися. Розминка повинна складатися з простих вправ, відомих кожному з дитинства - присідання, нахили, повороти. Колінні суглоби під час розминки варто розтерти руками і помасажувати - адже під час тренування суглоби будуть безпосередньо задіяні.

Тепер Ви можете починати тренування. Під час тренування уважно стежте за зміною пульсу (для новачків норма - 110 ударів \ хв). Існують певні критерії простеження стану організму по пульсу, їх Вам краще освоїти, щоб правильно контролювати своє самопочуття.

Тренування проводите без істотних зупинок, намагайтеся, щоб передих становив не більше 2 хвилин між вправами. Чим менше перерву - тим краще.


Під час тренування звертайте увагу і на положення тіла. Від цього залежить тренування м'язів. Якщо Ви тренуєтеся, нахиливши тіло вперед, то більшою мірою навантаження буде спрямована на литкові м'язи і м'язи стегон. Відхилення тіла назад і напівсидячому поза дозволить «накачати» сідничні м'язи, м'язи попереку і спини. Не забувайте, що професійні орбітреки можуть давати Вам «підказки» і дозволяють підвищувати швидкість і напруга під час занять. Так що, використовуйте всі можливості професійних тренажерів, тільки правильно,щоб цілі перетворилися в результат.

Ваш DomSporta